بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران

آیا تا به حال این سوال ذهنتان را درگیر کرده است که؛ بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران کیست؟ به نظرتان نورولوژیست خوب چه ویژگی هایی دارد؟
اگر به دنبال پاسخ سوالات مذکور می گردید، با ادامه ی مطلب همراه باشید.

بهترین نورولوژیست تهران

مطمئنا بسیاری از ما انسان ها در طول زندگی خود بنا به دلایل متعددی، نیاز به متخصص مغز و اعصاب پیدا می کنیم. همانطور که می دانید؛ اشتباهات پزشکی یکی از عوامل بسیار مهم در ایجاد عوارض غیر قابل جبران و حتی مرگ می باشد.
شاید سالانه اخبار زیادی را مبتنی بر مرگ و میر ناشی از اشتباهات پزشکی شنیده باشید. مطمئنا به همین دلیل است که اکثر افراد به دنبال بهترین متخصص مغز و اعصاب می گردند تا به او مراجعه نمایند و بیماری یا مشکلی که باعث آزردگی خاطر آن ها شده است را درمان نمایند.

دکتر ناصر مهربان متخصص مغز و اعصاب، عضلات و ستون فقرات با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

جهت مشاوره با متخصص مغز و اعصاب خوب در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۵۷۸۵۷۵ تماس بگیرید.
آدرس
اینستاگرام دکتر ناصر مهربان

 

بهترین متخصص داخلی مغز و اعصاب

متاسفانه با گسترش بیماری ها و مشکلات عصبی، بسیاری از مبتلایان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به دام افراد فرصت طلب و سود جو (بعضا نا آگاهان دلسوز) می افتند. افراد سودجو با دامن زدن به ترس و اضطراب باعث ایجاد کابوسی برای بیماران می شوند و می توانند از این اتفاق سودهای کلانی را به جیب بزنند.
همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، انتخاب برنامه ی درمانی نادرست و بعضا خطرناک تهدید مهمی برای جان بیماران می باشد. در این حالت نه تنها روند بهبودی فرد و دوره ی نقاهت بیماری افزایش می یابد و مختل می شود، بلکه ممکن است بر شدت بیماری نیز افزوده شود.
مطمئنا مراجعه به بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران به شما این دلگرمی و اطمینان را خواهد داد که با پزشک مربوطه با تشخیصی دقیق، بهترین روش درمانی را انتخاب می نماید و در صدد درمان هرچه بهتر و زودتر بیماری برمی آید.
متخصص مغز و اعصاب (نورولوژیست)

دکتر ناصر مهربان (متخصص مغز و اعصاب در تهران)
دکتر ناصر مهربان (متخصص مغز و اعصاب در تهران)

متخصص مغز و اعصاب کیست؟
فردی است که بعد از سپری کردن دوره ی پزشکی عمومی؛ تخصص خود را در زمینه ی مغز و اعصاب یا همان نورولوژی ادامه داده است.
متخصص مغز و اعصاب فردی است که با روش های غیر تهاجمی به درمان غیر جراحی بیماری های عصبی-عضلانی می پردازد. در مواقعی اگر شدت بیماری به حدی باشد که با روش های غیر جراحی درمان نشود، شما را به یک جراح مغز و اعصاب ارجاع می دهد.
به خاطر داشته باشید؛ تشخیص:
انواع سردرد
سرگیجه
بیماری هایی نظیر:
پارکینسون
• تشنج
• صرع
آلزایمر
اختلالات خواب
• سکته مغزی
مننژیت
ام اس
• میوپاتی
• نوروپاتی و… همگی بر عهده ی متخصص مغز و اعصاب می باشد.
نورولوژیست با استفاده از سابقه ی بیماری، شرح حال فرد و روش های تشخیصی مناسب مانند:
نوار مغزی
نوار عصب و عضله
– سی تی اسکن و MRI
– و….
به بررسی بیماری و ریشه یابی علت آن می پردازد و بعد از پیدا کردن علت اصلی بیماری، بهترین راهکار را برای درمان عوارض موجود تجویز می نماید.

 

 

ضرورت مراجعه به متخصص مغز و اعصاب

چه زمان به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنیم؟
با توجه به مطالب فوق الذکر؛ به منظور درمان بیماری های مغزی، عصبی وعضلانی می توانید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه نمایید. به طور مثال متخصص نورولوژیست در موارد زیر می تواند شما را راهنمایی کند:
درمان کمردرد
درمان صرع
درمان تشنج
درمان میگرن و…